Trescon Sp. z o.o.

Poznanie Twoich potrzeb kluczem do sukcesu

Od 2012 roku kreujemy przestrzenie warszawskich biur w najbardziej znanych i prestiżowych lokalizacjach. Doświadczenie zdobyte we współpracy zarówno z małymi i średnimi firmami jak i międzynarodowymi korporacjami, pozwoliło nam wypracować własny, zintegrowany sposób prowadzenia projektów w systemie design&build - od dokładnego poznania potrzeb Twojej organizacji do kompleksowej realizacji przestrzeni.

Poznaj nas

Sukces każdego projektu to efekt zaangażowania całego zespołu

Stworzenie idealnie dopasowanej przestrzeni to efekt współpracy całego zespołu projektowego, składającego się zarówno z młodych talentów jak i doświadczonych specjalistów z branży. Pracę nad projektem zawsze zaczynamy od poznania Twojej firmy – jej wizji, celów i aspiracji. Takie podejście pozwala nam zaprojektować i stworzyć biuro, w którym Twoi pracownicy będą czuć się wyjątkowo.

Co robimy?

Test FIT

Proces ten pozwala potwierdzić czy konkretna przestrzeń będzie odpowiednia dla Twojego biura, np. czy będzie w stanie pomieścić odpowiednią liczbę osób, pomieszczeń, funkcji. Wykonanie test fitu jest możliwe tylko poprzez zrozumienie potrzeb Klienta oraz zapoznanie się z prognozą wzrostu.

Koncepcja

To twórcza i satysfakcjonująca podróż. Jej celem są idealnie dopasowane i inspirujące rozwiązania dla Twojej firmy. Udana koncepcja jest wsparciem w rekrutacji i utrzymaniu pracowników, wpływa na dobre samopoczucie zespołu i jego produktywność, jak również tworzy wizerunek Twojego biznesu.

Fit-out

Na etapie realizacji koszty, terminowość i jakość to jedynie punkty startowe. Standardem naszych działań jest łączenie tych elementów tak, aby każdy projekt był realizowany bezpiecznie i na najwyższym poziomie. Zawsze wsłuchujemy się w potrzeby Klienta a zdobytą wiedzę wnosimy do każdego kolejnego projektu.

Doradztwo techniczne

Analiza inwestycji i przegląd jej funkcjonalności pod kątem możliwości technicznych i założeń budżetowych. Proces ten realizujemy wieloaspektowo, dzięki współpracy z najwyższej klasy specjalistami i projektantami instalacji. Kompleksowe doradztwo techniczne pozwala zwiększyć poziom bezpieczeństwa naszych Klientów.

Co nas wyróżnia?

Nasz interdyscyplinarny zespół projektowy to ponad 60 doświadczonych ekspertów o wyjątkowych kwalifikacjach, w tym architektów, konstruktorów i instalatorów oraz inżynierów i kierowników projektów. Wiemy jak projektować wyjątkowe miejsca pracy, a nasze ekipy wykonawcze wiedzą jak je budować, utrzymując najwyższe standardy.

Nasi projektanci są niesamowicie kreatywni i uwielbiają szukać sposobów na połączenie funkcjonalnych rozwiązań z najnowszymi trendami w designie. To co czyni nas naprawdę wyjątkowymi, to współpraca wszystkich członków zespołu na każdym etapie projektu. Stały kontakt projektantów z działem realizacji daje pewność dopracowania każdego detalu.

Artur Cepryński

Prezes zarządu Trescon. Inżynier budownictwa, specjalista w zakresie architektury wnętrz i realizacji fit-out. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w zarządzaniu w budownictwie i architekturze. Kierował działami architektonicznymi i realizacyjnymi w firmach operujących w obszarze wnętrz komercyjnych. Posiada rozległą wiedzę w zakresie prac projektowych wnętrzarskich oraz praktyczną wiedzę odnośnie realizacji przyjętych rozwiązań projektowych.

Michał Kanabrodzki

Członek zarządu Trescon. Absolwent wydziału Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej. Ekspert w zakresie efektywności energetycznej oraz HVAC z ponad 10-letnim doświadczeniem w projektowaniu i zarządzaniu. Był głównym projektantem systemów mechanicznych w budynkach biurowych (projekty typu shell & core oraz fit-out), kompleksach szkolnych, mieszkalnych i innych, m.in. zespół szkół w standardzie pasywnym w Markach, budynek biurowy Airtech Business Park, ekspertyza Ambasady RP w New Delhi.

Nasi Klienci